Rád
zachytávam
emócie
na fotkách.

Volám sa Peter Ševčík a som svadobný fotograf.

Novomanželom pomáham naveky si uchovať tie najdojemnejšie spomienky z ich výnimočného dňa.

Používam techniky digitálnej reportážnej fotografie, preto moje snímky vyzerajú prirodzene a autenticky. Vždy, keď si ich pozriete, znovu prežijete jedinečné chvíle z vašej svadby.

Môj príbeh...

Prvý fotoaparát som dostal, keď som mal 16 rokov. Fotil som všetko, stromy, kvety, kamarátov. Prišla aj prvá zrkadlovka. Chcel som fotky, ktoré budú iné. Fotky, ktoré si ľudia zapamätajú.

Napriek lepšiemu fotoaparátu a chválam z okolia, som nebol spokojný. Niečo mojim fotkách chýbalo. Nedokázal som na ne preniesť dušu okamihu, ktorú som videl spoza fotoaparátu.

Preto som v roku 2010 absolvoval kurz digitálnej fotografie. Po 6-tich mesiacoch učenia som objavil nový rozmer fotenia. Fotky konečne mali charizmu neopakovateľnej spomienky, tak ako som o tom už dlho sníval.

Našiel som vlastné poslanie. Baví ma “chytať” emócie na fotkách, aby boli prirodzené a autentické. Som presvedčený, že uvoľnená a pohodová atmosféra svedčí fotografii viac ako nútené štylizovanie. Nič nie je krajšie, ako úprimná radosť z vydarených fotiek vo vašich očiach.

Ak túžite po svadobných fotkách plných emócií a dojemných spomienok, napíšte mi. Dohodneme si stretnutie, na ktorom mi viac porozprávate o vašich predstavách, aby ste boli maximálne spokojný.

Užívajte si svadbu a fotenie nechajte na mňa 🙂             

Peter Ševčík